Зеленський запровадив тимчасовий безвіз для громадян Китаю

588
1 хвилина
Зеленський запровадив тимчасовий безвіз для громадян Китаю
Президент України Володимир Зеленський запровадив тимчасовий безвіз для громадян Китаю, які в’їжджають в Україну з туристичною метою. Про це свідчить відповідний указ на сайті Офісу президента.

За інформацією ОП, указ підписано з метою розвитку дружніх відносин між Україною та Китаєм, а також активізації двосторонньої співпраці у сфері туризму.

Так, на період з 1 серпня 2020 року до 31 січня 2021 року запроваджується безвізовий режим в’їзду в Україну та транзитного проїзду через територію України для громадян Китаю, які в’їжджають з туристичною метою, якщо термін їхнього перебування в Україні не перевищує 30 днів протягом 180 днів.

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський підписав указ, яким запроваджується безвізовий режим для громадян низки країн. Зазначається, що з 1 серпня 2020 року в Україну без отримання візи можуть в’їхати громадяни Австралії, Нової Зеландії, Королівства Бахрейн, Держави Кувейт, Султанату Оман, Королівства Саудівська Аравія. Проте, термін перебування в країні не має перевищувати 90 днів протягом 180 днів.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...