Як повернути гроші за квиток Wizz Air

184
2 хвилини
У зв'язку з карантином сотні тисяч людей по всьому світу зіткнулися з проблемою скасування рейсів і повернення грошей за квитки. Для українців, один з найбільш частих кейсів — повернення грошей за квитки Wizz Air.

Крок 1: Перший етап повернення авіаквитків настає, коли на пошту приходить лист з повідомленням про те, що рейс відмінили. Пасажиру пропонують на вибір три варіанти: 

  • Безкоштовно забронювати квиток на інший рейс.
  • Скасувати бронювання і отримати на WIZZ-рахунок кошти в розмірі повної вартості квитка, а також компенсацію в розмірі 20% від сплаченої суми.
  • Скасувати бронювання та отримати повернення коштів. 
Крок 2: Необхідно зайти на сайт авіакомпанії Wizz Air, авторизуватися і увійти в свій профіль, вибрати рейс, який було скасовано і вибрати повернення 120% суми від квитка на WIZZ-рахунок. Повернення відбувається протягом доби. 

Крок 3: На пошту приходить повідомлення , що кошти зараховані на ваш рахунок WIZZ. Також там зазначено, що тепер можна повернути кошти в обсязі 100% тільки на банківську карту, з якої оплачувалася квиток і посилання на форму.

Крок 4: Необхідно залогінитися на сайті і далі заповнити форму з вашими даними. Ця форма заповнюється на випадок того, якщо на вашу карту не буде можливості вислати кошти (закінчився термін дії і т.д.), тоді буде зроблений банківський переказ.

Після відправки форми отримаємо повідомлення на пошту: 
«Thank you for submitting your conversion request, please note that it might take more than 60 days to process the refund.»

Це означає, що через 60 днів кошти повернуться на вашу карту. За процесом можна слідкувати у особистому кабінеті. 


За матеріалами сайту TripMyDream
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...