Єврокомісія рекомендує почати відкривати кордони ЄС з 1 липня

387
1 хвилина
Єврокомісія рекомендує почати відкривати кордони ЄС з 1 липня
Європейська Комісія, що є виконавчим органом Європейського Союзу, рекомендує країнам-членам з 1 липня розпочинати відкривати свої зовнішні кордони для туристів із країн, які не входять до блоку. Про це заявив Верховний представник Європейського Союзу з питань закордонних справ і політики безпеки Жозеп Боррель, повідомляє France24.

Згідно з повідомленням, Боррель зауважив, що рішення про послаблення обмежень, запроваджених для уповільнення розповсюдження коронавірусу, будуть приймати в столицях кожної країни-учасниці ЄС. Також він уточнив, що Брюссель пропонує "поступове та часткове скасування" заборони.

Як зазначається, держави ЄС вже почали знімати тимчасові обмеження щодо перетину кордонів у межах блоку, кінцевою метою цього кроку є відновлення вільного проїзду 15 червня.

Також на вихідних міністри внутрішніх справ 27 держав-членів погодилися координувати поступове відкриття для подорожуючих поза межами Шенгенської зони, Британії та ЄС.

Водночас уповноважена з питань внутрішніх справ Ілва Йоханссон уточнила, що не всі країни погодилися з критеріями відновлення роботи, оскільки деякі держави поспішають більше, ніж інші.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...