Велика Британія скасовує самоізоляцію для невакцинованих мандрівників

38
2 хвилини
Велика Британія скасовує самоізоляцію для невакцинованих мандрівників
Влада Великої Британії скасує самоізоляцію для невакцинованих пасажирів, які в'їжджають в країну. Про це повідомив у понеділок, виступаючи у Палаті громад британського парламенту, голова Мінтрансу Сполученого Королівства Грант Шеппс.

«Сьогодні я можу оголосити, що пасажирам, які не підходять під визначення повністю щеплених, відтепер не буде потрібно здавати аналіз на 8-й день після прибуття або йти на самоізоляцію. Їм потрібно буде заповнити форму на в’їзд, пред'явити негативний тест, зданий за два дні до поїздки, і вони мають здати ПЛР-тест після прибуття. Це ще один крок, який наближає нас до нормальності», — сказав він.

До цього моменту під визначення «неповністю вакцинованих» потрапляли як зовсім нещеплені люди, так і люди, вакциновані препаратами, не схваленими у Великій Британії. Нові заходи набудуть чинності 11 лютого. Щодо людей, які пройшли повністю курс вакцинації схваленими в королівстві препаратами, то їм при в’їзді в країну взагалі не доведеться здавати будь-які тести.

Міністр розповів про плани уряду більше не відправляти на суворий карантину осіб, які прибувають з країн, де поширюються нові та потенційно небезпечні штами коронавірусу. З лютого минулого року у Великій Британії запровадили примусовий карантин у спеціальних готелях для тих, хто прибуває з країн підвищеного ризику. Зараз список таких країн порожній, однак він може поповнюватись у разі потреби.

«Хоча можливість внесення країн до червоного списку буде зберігатися з метою захисту від завезення нових штамів коронавірусу з-за кордону, ми маємо намір замінити систему карантину, що регулюється, на інші заходи, включаючи ізоляцію вдома, за умови що відповідні вимоги будуть суворо дотримуватися», — сказав міністр.

Читайте також: Данія планує скасувати всі коронавірусні обмеження
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...