В Україні почали стягувати збір за виліт пасажирів

194
2 хвилини
В Україні почали стягувати збір за виліт пасажирів
Відсьогодні в Україні почали стягувати збір за виліт пасажирів. Відповідний закон набув чинності 7 серпня.

Закон вчора опублікували у виданні «Голос України».

Документ визначає на законодавчому рівні особливості стягнення державного мита за кожного пасажира, який відлітає з аеропорту України, і за кожну тонну вантажу, відправленого або який прибув до аеропорту України.

Закон встановлює ставку державного авіаційного збору за кожного пасажира, який літатиме в межах України, в розмірі 0,5 долара, на міжнародних рейсах — 2 долари.

За кожну тонну вантажу в межах України — 2,5 долара, а в разі здійснення міжнародних перевезень з/в Україну — 10 доларів.

Збір при цьому не стягуватимуть:

  • в разі перевезення вищих посадових осіб та офіційних делегацій держав;
  • у разі перевезення гуманітарної допомоги з/в Україну відповідно до актів Кабінету міністрів;
  • у разі польотів, пов'язаних із забезпеченням проведення робіт по ліквідації наслідків стихійного лиха, авіаційних та інших подій, санітарних авіарейсів (в тому числі перевезень тіла (останків, праху) померлого).
Крім того, звільняються від збору в разі перевезень пасажирів, що належать до категорії осіб, які звільняються від сплати зборів відповідно до закону; при перевезенні дітей в віці до двох років; при перевезенні транзитних пасажирів; пасажирів з сервісними квитками та в разі перевезення менш як 10 пасажирів одним нерегулярним рейсом.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...