«Укрзалізниця» планує відремонтувати двоповерхові потяги Skoda

410
2 хвилини
«Укрзалізниця» планує відремонтувати двоповерхові потяги Skoda
АТ «Укрзалізниця» (УЗ) планує ремонт двоповерхових потягів Skoda і розширення мережі руху швидкісних потягів. Про це написав на своїй сторінці у фейсбуці Олександр Перцовський, який має очолити напрям пасажирських перевезень УЗ.

«Незабаром після тривалого простою, незважаючи на критичний дефіцит ресурсу, маємо запустити ремонт двоповерхових Skoda з кількома підприємствами в кооперації для здешевлення і прискорення», – ідеться в дописі.

Він також повідомив, що в компанії досліджують те, які технологічні й інфраструктурні обмеження необхідно здолати, щоб розширити географію швидкісного/денного залізничного сполучення.

«Це не лише про те, щоб «купити ще десять потягів». Наприклад, цех капітальних ремонтів швидкісних потягів так і залишився «недобудовою», а стан колій на багатьох ділянках через пропущені ремонти такий, що швидкість доводиться зменшувати», – наголосив Перцовський.

Він також зазначив, що сьогодні потяги категорії «Інтерсіті» через стан колій долають маршрути на пів години повільніше, ніж на старті.

Також Перцовський зазначив, що відновлений капітальним ремонтом швидкісний потяг моделі ЕКр-1 «Тарпан» виробництва Крюківського вагонобудівного заводу (КВБЗ) уже розпочинає виконання рейсів.

До парку швидкісного рухомого складу «Укрзалізниці» входять 10 електропоїздів виробництва Hyundai Rotem, два електропоїзди моделі ЕКр-1 «Тарпан» виробництва КВСЗ, два двоповерхові електропоїзди чеського виробництва Skoda, а також два потяги в складі з п'яти пасажирських вагонів на локомотивній тязі виробництва КВБЗ.

Як повідомлялося раніше, упродовж 8 місяців 2020 року «Укрзалізниця» отримала лише 21% від суми, яка підлягає компенсації за перевезення пасажирів пільгових категорій приміським залізничним транспортом.

Читайте також: УЗ відновила продаж квитків з міст, які вийшли з «червоної» зони
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...