«Укрзалізниця» готова вже в серпні повністю відновити пасажирське сполучення

282
1 хвилина
«Укрзалізниця» готова вже в серпні повністю відновити пасажирське сполучення
У разі поліпшення епідемічної ситуації «Укрзалізниця» планує в серпні повноцінно відновити залізничне сполучення.

Про це, як повідомили в прес-службі компанії, заявив в. о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Іван Юрик під час робочої поїздки до Західнoї України.

«Зараз в Україні карантин продовжено до 31 липня. Сподіваємося, що в серпні кількість захворювань коронавірусом піде на спад, і ми зможемо повноцінно відновити залізничне сполучення з усіма регіонами вже в серпні», — зазначив Юрик.

За його словами, зараз «Укрзалізниця» вже відновила третину поїздів дальнього слідування та приміських. Він також додав, що зараз на станцію Львів курсує 17 поїздів далекого прямування і 10 приміських.

«Діють обмеження за кількістю розміщення пасажирів у вагонах. Це 2 пасажири в купе і СВ, у плацкартних вагонах — у шаховому порядку. Але навіть з цими обмеженнями завантаженість поїздів становить близько 90%. У разі збільшення попиту ми будемо збільшувати кількість поїздів», — сказав Юрик.

У прес-службі нагадали, що для посадки в поїзд пасажири обов'язково мають одягти захисну маску, а також пройти температурний скринінг при вході на вокзал і при посадці у вагон. Враховуючи заходи безпеки пасажирам рекомендується якомога менше пересуватися по вагонах. Тимчасово у поїздах не будуть пропонуватися напої та кондитерські вироби.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...