У Токіо скасували обмеження на роботу закладів громадського харчування

51
1 хвилина
У Токіо скасували обмеження на роботу закладів громадського харчування
Обмеження на роботу закладів громадського харчування, введені через пандемію коронавірусу, відсьогодні були скасовані в Токіо — вперше майже за 11 місяців.

При цьому обмеження були зняті тільки для тих закладів, які отримали від місцевої влади сертифікати, які підтверджують, що вони повністю відповідають встановленим жорстким санітарним нормам роботи в умовах пандемії. Обмеження, що діяли майже 11 місяців, включали скорочення годин роботи закладів у вечірній час і заборону на продаж алкоголю.

Однак місцева влада закликає рестораторів утриматися від продажу алкоголю відвідувачам після дев'ятої вечора, а також не садити за один стіл більше ніж четверо осіб. У разі відвідування закладів групами з п'яти або більше осіб радять перевіряти у них наявність вакцинації від коронавірусу, проте все це носить лише рекомендаційний характер.

Столична влада розраховує, що зняття обмежень допоможе відновленню соціально-економічної активності міста, однак закликає власників кафе, барів і ресторанів до максимальної пильності, побоюючись нової хвилі зараження.

З 1 жовтня в країні повністю скасували режим НС, введений через загострення епідемічної ситуації у квітні цього року.

Читайте також: В Естонії невакцинованим особам заборонили відвідувати громадські місця
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...