У Швейцарії планують надавати COVID-сертифікати туристам

190
2 хвилини
У Швейцарії планують надавати COVID-сертифікати туристам
Уряд Швейцарії повідомив про намір розширити видачу COVID-сертифікатів, що дають право відвідувати ресторани, театри, кінотеатри та басейни в умовах пандемії.

Зокрема, на отримання такого документа можуть розраховувати іноземні туристи, які вакциновані китайськими вакцинами Sinovac і Sinopharm, схваленими Всесвітньою організацією охорони здоров'я (ВООЗ), але не отримали аналогічного визнання з боку швейцарського агентства терапевтичної продукції Swissmedic і Європейського агентства лікарських засобів (ЕМА).

Остаточне рішення з даного питання Федеральна рада планує прийняти 3 листопада, після консультацій з місцевою владою.

Як наголошується в повідомленні уряду, Федеральна рада «хоче полегшити отримання COVID-сертифікату для кількох категорій осіб», включаючи іноземних туристів. Такий документ зараз можуть отримати тільки ті, хто щеплений вакцинами, офіційно визнаними Swissmedic і ЕМА. «Щоб підтримати економіку і туризм, Федеральна рада хоче дати можливість всім туристам, щепленим за кордоном іншою вакциною, визнаною ВООЗ, отримати швейцарський COVID-сертифікат».

Наразі з семи схвалених ВООЗ вакцин тільки дві — китайські Sinovac і Sinopharm — не визнаються Swissmedic і ЕМА і не дають права на відвідування ресторанів, театрів і кінотеатрів у Швейцарії. Саме на щеплених ними іноземних туристів розрахована ініціатива швейцарського уряду. Проте, мова не йде про повноцінне визнання цих вакцин у Швейцарії. Щеплені ними туристи отримають сертифікат, який буде дійсний лише 30 днів і лише на території Швейцарії.

COVID-сертифікат містить відомості про вакцинацію. Його необхідно пред'являти при відвідуванні ресторанів, театрів, кінотеатрів, басейнів, спортивних і культурних заходів, що проводяться в приміщеннях.

Читайте також: Сьогодні почали діяти нові правила перевезень пасажирів між регіонами
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...