У Салоніках можуть ввести новий локдаун

42
1 хвилина
У Салоніках можуть ввести новий локдаун
Влада Греції не виключає можливості введення нового локдауну в Салоніках найближчим часом. Епідеміологічна ситуація в регіоні погіршується, що може привести до спалаху захворюваності COVID-19, повідомляє видання Ethnos.

У місто вже прибули представники місцевого МОЗ для оцінки рівня підготовки лікарень до приймання великої кількості хворих на коронавірус пацієнтів. Основною причиною погіршення ситуації, відомство називає низькі темпи вакцинації населення.

Протягом 2 тижнів будуть проводитися спостереження та аналіз епідеміологічних показників, за підсумком якого приймуть рішення про введення нових обмежень або локдауну.

В Греції протягом останніх тижнів йде поступове посилення коронавірусних заходів. Так, мандрівників зобов'язали надавати тести на коронавірус або сертифікат вакцинації при міжміських поїздках в громадському транспорті та таксі. Аналогічні вимоги діють і при переміщенні туристів з материка на острови та назад. Масковий режим в закритих приміщеннях також зберігається, а за його недотримання загрожує серйозний штраф.

Торік в Салоніках вже вводилися аналогічні заходи. Восени 2020 року через зростання числа хворих COVID-19 в місті був введений локдаун на 2 тижні.

Читайте також: Австралія планує відкриття кордонів до кінця року
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...