У Нідерландах пом'якшують коронавірусні обмеження

31
1 хвилина
У Нідерландах пом'якшують коронавірусні обмеження
У Нідерландах частково послаблюються жорсткі обмеження, запроваджені наприкінці 2021 року у зв'язку з пандемією COVID-19. З 26 січня, у королівстві знову відкриються ресторани, бари, театри, музеї та кіно. Таким чином, уряд країни відреагував на «істотну напруженість», яку обмежувальні заходи викликали у сфері культури та ресторанного бізнесу, пише видання DW.

Пом'якшення обмежень прем'єр-міністр назвав «важливим кроком», зазначивши, однак, що в умовах високих показників захворюваності COVID-19, що зберігаються в країні, влада йде на певний ризик. Останніми днями у королівстві щодня виявляють по 50-60 тисяч нових заражень.

На тлі поширення штаму «Омікрон» уряд Нідерландів 19 грудня ввів черговий загальний локдаун — були закриті всі магазини, за винятком тих, що продають товари першої необхідності, ресторани, бари, кіно, музеї та театри. Магазинам, фітнес-студіям, перукарням та секс-шопам знову дозволили відкритися 15 січня, проте бари, ресторани, кафе та культурні установи залишалися закритими. Це викликало невдоволення жителів країни, у низці міст пройшли протестні акції.

Читайте також: Названі найпопулярніші турнапрямки світу у 2022 році
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...