У Латвії починає діяти жорсткий локдаун

73
2 хвилини
У Латвії починає діяти жорсткий локдаун
Жорсткий локдаун набрав чинності в Латвії в четвер для стримування стрімкого поширення коронавірусу, він буде діяти до 15 листопада. У цей період будуть працювати тільки магазини з товарами першої необхідності та будуть доступні тільки найнеобхідніші послуги.

«У найближчі дні та тижні вирішальне значення мають рішучі й відповідальні дії кожного жителя Латвії при дотриманні посилених заходів безпеки, встановлених в країні. Водночас нагадуємо, що вакцинація від COVID-19 як і раніше буде головною державною стратегією у боротьбі з вірусом. Слід зазначити, що після закінчення локдауну з 15 листопада суворі обмеження для нещеплених осіб збережуться. Завдяки тому, що вже 50% населення Латвії пройшли повний курс вакцинації від COVID-19, частина суспільства перебуває під захистом, проте ми також закликаємо цих жителів проявити розуміння і солідарність з нашими медиками», — йдеться в повідомленні кабінету міністрів.

Під час локдауну буде діяти комендантська година з 20:00 до 05:00. В цей час латвійці зможуть перебувати за межами свого місця проживання тільки в разі обґрунтованої необхідності, наприклад для роботи або отримання медпослуг.

Дистанційна торгівля під час локдауну дозволена, але за умови, що підприємства забезпечать доставлення товарів або їх видачу поза приміщеннями, а заклади громадського харчування можуть торгувати їжею лише на винос або з доставкою. До 15 листопада заборонені будь-які заходи — спортивні, культурні, розважальні, — а також заборонено надання послуг у сфері краси, оздоровлення, активного відпочинку, фізичних вправ, спорту, туризму.

Шкільні канікули продовжені до 29 жовтня, а з 1 листопада очне навчання відновлять учні з першого по третій клас, всі інші ж будуть вчитися віддалено до 15 листопада.

Читайте також: В Чехії посилили обмеження через ситуацію з коронавірусом
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...