США дозволять в'їзд через наземні кордони щепленим туристам з Канади і Мексики

37
2 хвилини
США дозволять в'їзд через наземні кордони щепленим туристам з Канади і Мексики
Влада США має намір в листопаді пом'якшити введену через пандемію заборону на перетин сухопутних кордонів з Канадою і Мексикою. Як повідомляється в заяві Міністерства внутрішньої безпеки (МВБ) США, повністю вакциновані іноземці з цих країн зможуть в'їжджати до Сполучених Штатів.

Кордони з Канадою і Мексикою були закриті ще з початку пандемії. Заборона введена на всі поїздки, «які не є необхідними». Виняток зроблено лише для американських громадян і осіб, які прибувають в США для лікування і навчання.

«Згідно з новою системою міжнародних авіаперельотів, яка почне застосовуватися з листопада, ми почнемо дозволяти повністю вакцинованим від нового коронавірусу особам з Канади та Мексики приїжджати в США через сухопутний кордон і поромні, щоб відвідати друзів, близьких, а також для туризму», — йдеться в заяві.

Як відзначили у МВБ, зміни в правилах в'їзду в країну через сухопутні та водні кордони здійснюватимуть у два етапи. З листопада іноземці зможуть прибувати в США через кордони з Канадою і Мексикою. При цьому ті, чий візит не викликаний невідкладною необхідністю, повинні будуть мати при собі підтвердження вакцинації.

На другому етапі — з початку січня 2021 року — влада США почне вимагати від «всіх іноземців, які прибувають в США через сухопутний кордон або поромні переправи» надати підтвердження проходження ними повної вакцинації, незалежно від того, відноситься їх поїздка до категорії «необхідних» чи ні.

Читайте також: У Сінґапурі невакцинованим заборонили ходити в кафе і торгові центри
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...