SkyUp відзвітували про виконані евакуаційні рейси

276
1 хвилина
Протягом 9 днів, з 19 по 27 березня 2020 року, авіакомпанія SkyUp Airlines виконала понад 100 спеціальних рейсів до 30 країн світу, аби дати можливість українцям та іноземним громадянам із дозволом на проживання в Україні повернутися додому. Рейсами, які відправлялися з України, могли також скористатися іноземні громадяни та українці із посвідкою на проживання в інших країнах.

Всього за цей час SkyUp перевезли близько 20,8 тисяч пасажирів, серед них більше 18,5 тисяч — це ті, хто повернувся в Україну.

Рейси були виконані в 30 країн світу, в тому числі і по тих напрямках, по яких SkyUp не виконує регулярні рейси.

Переважно це були польоти в країни Європи: Польщу, Австрію, Чехію, Італію, Іспанію, Францію, Великобританію, Литву, Німеччину, Швейцарію, Хорватію, Естонію та інші. Також були виконані спеціальні рейси в країни Близького Сходу і Кавказу, а ще кілька рейсів в Казахстан, Індію, на Шрі-Ланку і Мальдіви.

В евакуації було задіяно 10 літаків з флоту авіакомпанії.

Спеціальні рейси для вивезення українських громадян з-за кордону авіакомпанія організувала власними ресурсами. Вартість квитків була встановлена за найнижчим тарифом, який авіакомпанія могла застосувати, аби принаймні відшкодувати витрати на виконання рейсів.За матеріалами SkyUp і TripMyDream.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...