Швейцарія дозволила туристичні поїздки з України

649
1 хвилина
Швейцарія дозволила туристичні поїздки з України
Швейцарія з 2 серпня зняла обмеження на будь-які поїздки з України, в тому числі з метою туризму, повідомила консульська служба МЗС України. Про це пише avianews.

В'їзд до Швейцарії дозволено за умови попередньої вакцинації перед вильотом або здачі тесту на коронавірус за умови негативного результату. Карантин при цьому до мандрівників з України не застосовується.

Країна визнає два види аналізів — методом ПЛР і на антиген. У першому випадку термін дії тесту складає 72 години з моменту здачі зразка до посадки в літак, у другому — 48 годин. Від тестів звільнені діти до 16 років.

Також аналізи не потрібні, якщо людина пройшла повний курс вакцинації від COVID-19 препаратами, які схвалені Європейським агентством лікарських засобів або Всесвітньою організацією охорони здоров'я для екстреного використання.

Перед вильотом до Швейцарії всі пасажири повинні заповнити спеціальну анкету, в якій потрібно вказати свої паспортні дані, адресу знаходження у Швейцарії, а також інформацію про рейс. Після цього система згенерує QR-код. Його потрібно буде показати перед посадкою в літак і по прильоту до Швейцарії.

Читайте також: На Пхукеті ввели нові обмеження
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...