Польоти Wizz Air з України в Естонію продовжилися тільки один день

205
1 хвилина
Польоти Wizz Air з України в Естонію продовжилися тільки один день
Угорський авіаперевізник Wizz Air через зростання захворюваності COVID-19 в Україні скасував рейси з Києва, Львова та Харкова до столиці Естонії Таллінна, які поновилися 30 липня. Про це повідомляє ERR.

«Міністерство економіки дозволяє авіасполучення з країнами, в яких кумулятивне число заражених коронавірусів за останні 14 днів не перевищує 25. В Україні минулого тижня цей показник становив 24,5, що дозволило Wizz Air відновити польоти», — йде мова в повідомленні.

Проте, вже 31 липня коефіцієнт захворюваності COVID-19 в Україні збільшився і досяг 28, через це всі заплановані на суботу та неділю рейси скасували.

У той же час з 1 серпня відновилося авіасполучення за маршрутом Таллінн-Мінськ, оскільки коефіцієнт захворюваності COVID-19 в Білорусі продовжує залишатися на рівні 21,6.

Вимога двотижневої самоізоляції при в'їзді в Естонію з 3 серпня діє для прибуваючих з 15 країн: Австрії, Андорри, Бельгії, Болгарії, Іспанії, Люксембургу, Мальти, Монако, Португалії, Румунії, Франції, Хорватії, Чехії, Швейцарії та Швеції.

Естонія щотижня оновлює карантинні вимоги для європейських туристів в залежності від епідеміологічної ситуації в їх державах. Якщо коефіцієнт поширення коронавируса в країні протягом останніх двох тижнів перед приїздом не перевищує 16 випадків на 100 000 жителів, то обмеження на пересування не застосовують.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...