Нова Зеландія відкриє кордони для вакцинованих мандрівників у квітні

39
2 хвилини
Нова Зеландія відкриє кордони для вакцинованих мандрівників у квітні
Повністю вакциновані новозеландці зможуть в'їжджати до Нової Зеландії з Австралії без карантину з 17 січня 2022 року, громадяни інших держав після дворазового щеплення проти коронавірусу зможуть відвідувати країну з 30 квітня 2022 року.

«Повністю вакциновані новозеландці та постійні жителі країни зможуть в’їхати Нову Зеландію з Австралії, не зупиняючись на карантин, з 23:59 16 січня 2022. Вакциновані власники австралійських віз і громадяни Австралії зможуть прибувати на територію Нової Зеландії без карантину з 23:59 13 лютого 2022 року», — йдеться в заяві міністра МОЗ, опублікованій на сайті уряду країни.

Він зазначив, що з 30 квітня 2022 року Нова Зеландія відкриє свої кордони для повністю вакцинованих туристів з усіх країн світу.

Глава відомства також повідомив, що навіть «цілком вакцинованим мандрівникам все одно необхідно буде надати негативний результат тесту на COVID-19 перед польотом, підтвердження вакцинації та задекларувати історію своїх поїздок». Крім того, тим, хто прибув на територію Нової Зеландії, доведеться пройти повторне тестування через добу після прильоту і вжити заходів самоізоляції на сім днів, після чого ще раз пройти тест на COVID-19.

«Обов’язковий семиденний період ізоляції є важливим елементом збереження безпеки спільноти, проте ця вимога, як і інші, буде періодично переглядатися з урахуваннями ризиків, які створють туристи», — наголосив міністр.

Читайте також: У Німеччині перевірятимуть QR-коди у громадському транспорті
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...