Кіпр може зобов'язати іноземців здавати ПЛР-тести в аеропортах

70
1 хвилина
Кіпр може зобов'язати іноземців здавати ПЛР-тести в аеропортах
Республіка Кіпр може посилити правила в'їзду для іноземних громадян та ввести в аеропортах країни обов'язкові ПЛР-тести для всіх гостей острова. Про це міністр охорони здоров'я Міхаліс Хаджіпанделас повідомив у понеділок.

Зараз питання про те, проходити діагностичний тест чи ні залежить від епідемічної категорії тієї країни, звідки прибув пасажир на Кіпр, і стосується лише невакцинованих осіб. «Що стосується додаткових заходів, ми домовилися з експертами про обов’язкове проведення ПЛР-тестів у всіх аеропортах. Крім того, у нас буде ПЛР- та експрес-тестування на всіх пунктах в’їзду в країну, в портах і на пристанях, а заходи на переходах через внутрішній кордон острова буде посилено», — сказав глава МОЗ.

Він повідомив, що під час засідання науково-консультативної ради надійшла пропозиція дозволити в країні проведення різдвяних урочистостей на відкритому повітрі. Для допуску на свята потрібно пред'являти результат негативного експрес-тесту на антигени коронавірусу, не більше ніж за 48 годин до заходу.
 
Читайте також: Австралія почне відкривати кордони з 15 грудня
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...