Кабмін виділив кошти на розвиток внутрішнього туризму та культури

396
1 хвилина
Кабмін виділив кошти на розвиток внутрішнього туризму та культури
Кабінет міністрів України виділив кошти для сфери культури та креативних індустрій, у тому числі на стипендії самозайнятим митцям, підтримку проектів у сферах культури та мистецтв, креативних індустрій та внутрішнього туризму.

Як передає кореспондент УНІАН, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду.

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко у своєму Facebook зазначив: «Кошти для культури та креативних індустрій виділили! Наразі йдеться не про всю суму, але початок закладено. Маємо 1 млрд гривень. На що вони підуть: 590 млн — на стипендії самозайнятим митцям, підтримку проектів у сферах культури та мистецтв, креативних індустрій та внутрішнього туризму; 150 млн — на гранти через Український інститут книги; 50 млн — на підтримку кіно; 100 млн — для проведення конкурсу нашого міністерства з відбору проектів на виробництво серіалів патріотичного спрямування».

Також, за його словами, закладено фінансування на створення електронного обліку культурної спадщини та культурних цінностей, «щоб надалі на місці історичних забудов або охоронних земель зненацька не з’являлися новобудови».

«І звісно — частина бюджету — на компенсацію втрат закладів культури за період карантину: для оплати комунальних послуг, послуг з пожежної безпеки та охорони», — додав Ткаченко.  • Коментарі
Завантаження коментарів ...