Гонконг забороняє транзит для 150 країн світу

95
1 хвилина
Гонконг забороняє транзит для 150 країн світу
Авіапасажири з країн категорії високого ризику поширення коронавірусу протягом місяця не зможуть подорожувати транзитом через міжнародний аеропорт Гонконгу.

«З метою контролю за поширенням висококонтагіозного штаму „Омікрон“ та подальшого посилення захисту персоналу аеропорту та інших клієнтів, з 16 січня по 15 лютого буде запроваджено заборону на транзитні послуги для пасажирів, що прямують через міжнародний аеропорт Гонконгу з-поміж осіб, які за останній 21 день відвідували країни групи A», — пояснили у пресслужбі.

До цієї категорії зараз належать близько 150 країн, включаючи США, Японію, Велику Британію, Канаду, Австралію, Росію, Казахстан, Україну. До цього списку автоматично потрапляють усі країни, на території яких зафіксовано хоча б один випадок зараження штамом «Омікрон».

З 7 січня за розпорядженням влади в мегаполісі на два тижні закрилися спортивні, культурні та розважальні об'єкти. Ресторанам після 18:00 дозволили працювати лише навинос. З п'ятниці в місті припинили очні заняття дитячі садки та початкові школи. Ці заходи вперше вживаються тут з літа минулого року.

Читайте також: Фінляндія продовжила обмеження на кордоні до 31 січня
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...