Фінляндія продовжила обмеження на кордоні до 31 січня

38
1 хвилина
Фінляндія продовжила обмеження на кордоні до 31 січня
Фінляндія продовжила дію введених через пандемію коронавірусу обмежень на кордонах до 31 січня. Таке рішення ухвалив у четвер уряд країни.

«Епідемічна ситуація у Фінляндії останнім часом погіршилася, і, попри зростання кількості щеплених, є загроза того, що можливості системи охорони здоров’я будуть перевищені. Новий штам коронавірусу, як і раніше, становить значний ризик і може спричинити ускладнення ситуації. У зв’язку з цим необхідно продовжити дія чинних обмежень до 31 січня [раніше вони діяли до 16 січня]», — йдеться у поширеному повідомленні держради.

Для в'їзду потрібно пред'явити сертифікат з інформацією про вакцинацію або перенесене захворювання, а також негативний результат тесту, зробленого менш ніж за 48 годин до поїздки. Здебільшого ці вимоги стосуються туристів. Для низки категорій осіб, включаючи членів сімей фінів або близьких родичів, які в'їжджають в країну, вимоги менш жорсткі.

У четвер кабмін спростив в'їзд для тих, хто не може зробити щеплення за медичними показаннями. Для цього особа повинна пред'явити висновок лікаря, що підтверджує протипоказання, і негативний результат тесту.

Читайте також: Фінляндія може знову запровадити режим НС через пандемію
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...