Данія планує скасувати всі коронавірусні обмеження

37
1 хвилина
Данія планує скасувати всі коронавірусні обмеження
Уряд Данії має намір скасувати з 31 січня всі обмеження, запроваджені у зв'язку з пандемією. Про це повідомила у вівторок газета Jyllands-Posten.

За інформацією її джерел, про відповідне рішення прем'єр-міністр Метте Фредеріксен планує оголосити на пресконференції у середу. Як зазначає видання, глава кабінету також оголосить, що з 5 лютого COVID-19 більше не належатиме до категорії захворювань, які є критично небезпечними для громадськості. Ці рішення уряду ухвалено на основі рекомендацій спеціальної епідеміологічної комісії, пише газета.

У грудні в Данії через поширення коронавірусу було вжито низку обмежувальних заходів: для магазинів та ресторанів введено поняття максимальної кількості покупців та відвідувачів у розрахунку на кількість квадратних метрів площі, були закриті спортзали, казино, парки розваг, конференц-зали, кінотеатри, художні галереї. Уряд закликав приватні та державні підприємства організувати дистанційну роботу працівників.

З 16 січня, попри високі показники поширення інфекції, кінотеатри, музеї та театри можуть знову приймати відвідувачів, а обмежену кількість уболівальників допускають на змагання за наявності захисної маски та пред'явлення COVID-сертифікату.

Читайте також: У 2021 до Італії приїхало на 55% менше туристів з країн ЄС
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...