Австралія почне відкривати кордони з 15 грудня

95
2 хвилини
Австралія почне відкривати кордони з 15 грудня
Кордони Австралії мають відкритися для власників австралійських віз, іноземних студентів та кваліфікованих трудових мігрантів 15 грудня, після двотижневої паузи, спричиненої появою штаму «Омікрон». Про це у вівторок повідомив прем’єр-міністр країни Скотт Моррісон під час онлайн-брифінгу для журналістів.

За його словами, міжнародні кордони Австралії відкриються після «невеликої паузи з обережності» на тлі появи штаму «Омікрон». «Це не привід відступати, це привід для короткочасної паузи. Останні дослідження показують, що варіант „Омікрон“ — помірно агресивний штам, і якщо ці дані підтвердяться, то ми зможемо продовжувати просуватися вперед», — сказав Моррісон, зазначивши, що відповідне рішення буде ухвалено урядом країни, щойно буде зрозуміло, що поширення штаму можна контролювати.

«Ми не можемо вічно закривати Австралію для різних штамів коронавірусу, у тому числі від варіанта „омікрон“. Зрештою, він все одно потрапить сюди», — підкреслив голова МОЗ Австралії, зазначивши, що дані, що є в розпорядженні австралійських лікарів, свідчать про «легке або безсимптомному перебігу цієї хвороби».

З 27 листопада Австралія обмежила авіасполучення з Ботсваною, Зімбабве, Лесото, Малаві, Мозамбіком, Намібією, Сейшельськими островами, Есватіні та ПАР через поширення в цих країнах нової мутації коронавірусу. В'їзд із цих держав дозволено лише австралійським громадянам та власникам посвідки на проживання в країні, які після приїзду мають пройти двотижневий карантин у державному ізоляторі під наглядом лікарів.

На цей момент в Австралії зареєстрували шість випадків зараження варіантом коронавірусу «Омікрон», але всі інфіковані з моменту прильоту в країну перебували в ізоляції.

Читайте також: Сінгапур посилює правила в'їзду через новий штам коронавірусу
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...