Що не варто робити у Відні

248
2 хвилини
Столиця Австрії зі своєю історією і імперськими пам'ятками — прекрасний пункт призначення у будь-яку пору року.

Привозити всім родичам цукерки «Моцарт»

Оригінальні цукерки в сріблястій обгортці продаються в кондитерській Furst (Зальцбург), все інше — лише масове виробництво. Їх можна купити в усьому світі, тому везти їх в якості сувеніра сенсу немає. Краще купити шоколадний лікер «Mozart» і колготки Wolford.

Припускати, що всі володіють англійською

Незважаючи на те, що він викладається в усіх школах, іноді вас можуть не зрозуміти. Тут розмовляють на австрійському діалекті німецької. У столиці, наприклад, є свій акцент — Weinerisch. Однак «стандартний німецький» знають всі місцеві.

Купувати воду в магазинах

У Відні воду можна пити з-під крана. Крім того, в будь-якому закладі її подають безкоштовно (головне правильно попросити — Leitungswasser), а в місті ви знайдете безліч фонтанчиків, де можна попити на місці або набрати воду з собою. Скляна або залізна пляшка точно знадобиться в цій поїздці!

Очікувати, що магазини працюють в неділю 

У неділю жителі Відня присвячують свій час родичам і друзям, які живуть далеко, тому в суботу рано вранці ти можеш наштовхнутися на великі черги в супермаркетах. Єдине, що відкрито весь тиждень— сувенірні лавки. Магазини на автозаправних станціях теж вас врятують 24/7, однак і ціни там вище.

Купувати квиток в легендарну Віденську оперу

Якщо ти не прихильник класичної музики і хочеш сходити туди заради галочки, не варто. Якщо твоя мета — побачити інтер'єр, забронюй екскурсію по опері за €9 з одного дорослого. Студентам і дітям квиток обійдеться в € 4, пенсіонерам — € 7. Стандартні квитки влетять в копієчку — до € 240.

Не платити за проїзд в метро

Легко піддатися спокусі, оскільки на вході в метрополітен немає ніяких турнікетів. Однак інспектори в цивільному одязі регулярно перевіряють наявність квитків на станціях, тому якщо зловлять—  доведеться заплатити €105.


Оригінальний матеріал: сайт Tripmydream.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...