За тиждень зафіксовано понад 15 кібератак на сайти НАБУ та Держспецзв'язку

72
1 хвилина
За тиждень зафіксовано понад 15 кібератак на сайти НАБУ та Держспецзв'язку
З 30 грудня по 5 січня система захищеного доступу державних органів до мережі Інтернет заблокувала 16 DDoS-атак на сайти НАБУ та Держспецзв’язку. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України.

«Система захищеного доступу державних органів до мережі Інтернет заблокувала 76 328 атак різних видів, що на 32% більше, ніж попереднього тижня. Переважна більшість — це мережеві атаки прикладного рівня (99%). Також зафіксовано і заблоковано 16 DDoS-атак, зокрема на вебресурси НАБУ та Держспецзв’язку», — сказано у повідомленні.

Зазначається, що система кіберзахисту державних інформаційних ресурсів та об’єктів критичної інфраструктури на об’єктах моніторингу зафіксувала 5 055 047 підозрілих подій, що на 17% більше, ніж попереднього тижня. Переважна більшість зафіксованих підозрілих подій стосується спроб викрадення інформації (38%), мережевого сканування (27%), спроб отримання прав користувача (13%) та спроб отримання прав адміністратора (12%).

Читайте також: В Україні стартувало підключення шкіл до сервісу е-журналів та е-щоденників
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...