Yves Saint Laurent і Brioni вирішили відмовитися від натурального хутра

104
1 хвилина
Yves Saint Laurent і Brioni вирішили відмовитися від натурального хутра
Виробники люксового одягу та аксесуарів Yves Saint Laurent (Франція) і Brioni (Італія) вирішили відмовитися від використання натурального хутра у своїй продукції — починаючи з осінніх колекцій 2022 року. Про це повідомляє видання Secretmag.

Це два останніх бренду холдингу Kering, які використовували подібні матеріали. Gucci (Італія) відмовився від натурального хутра ще у 2017 році, а Balenciaga (Франція) і Alexander McQueen (Великобританія) — у квітні 2021-го. 

«Хутро — матеріал, який історично дуже тісно пов'язаний з індустрією розкоші. Відмова від хутра — сигнал, що галузь серйозно змінюється в бік сталого розвитку», — пояснив генеральний директор холдингу Kering Франсуа-Анрі Піно.

Він підкреслив, що цей хід відображає погляди фірми, що підтримує сучасні етичні норми. На думку Піно, відмова від хутра допоможе залучити молодих клієнтів.

Також від використання хутра відмовилися бренди Calvin Klein, Stella McCartney, Ralph Lauren, Tommy Hilfiger, Vivienne Westwood, Hugo Boss, Armani та інші.

Читайте також: Apple вбачає шкоду екології в планах ЄС стандартизувати зарядні пристрої
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...