YouTube Shorts роздасть $100 000 000 авторам коротких відео

83
1 хвилина
YouTube Shorts роздасть $100 000 000 авторам коротких відео
Розробники сервісу коротких відео YouTube Shorts оголосили про створення «призового фонду» для користувачів, чиї ролики наберуть найбільшу кількість переглядів. Виплати будуть проводитися щомісяця — очікується, що це дозволить компанії нав'язати конкуренцію TikTok, у якого подібна програма діє вже понад рік, пише видання 4pda.

Щоб зробити оновлену платформу цікавішою для глядачів і зручною для авторів відео, в YouTube Shorts нещодавно був доданий цілий ряд нових функцій. У їх числі — автоматичні субтитри, збільшення тривалості записуваних роликів з 15 до 60 секунд, а також можливість додавати готові відео з галереї смартфона.

Представники YouTube відзначили, що нововведення стане першою можливістю для контент-мейкерів майданчику монетизувати свої матеріали Всього сервіс має намір витратити на «розкрутку» 100 мільйонів доларів США. Суму виплат, і від чого залежить їх розмір, компанія поки не розкриває. Також невідомо, чи зможе отримувати винагороду один і той же автор протягом декількох місяців поспіль.

Зараз сервіс доступний користувачам з Індії та США, пізніше очікується розширення географії присутності YouTube Shorts в інші регіони.

Читайте також: iOS 14.6 поверне високу продуктивність смартфонам iPhone 11 і iPhone 12
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...