В YouTube мільйони відео підпадають під помилкові скарги щодо порушення авторських прав

52
1 хвилина
В YouTube мільйони відео підпадають під помилкові скарги щодо порушення авторських прав
Згідно з новим звітом, опублікованим Google сьогодні, у першій половині цього року понад 2,2 мільйона відеороликів на YouTube отримали скарги щодо порушення авторських прав, які пізніше були скасовані.

Звіт про прозорість авторських прав є першим у своєму роді звітом YouTube. Відеосервіс заявляє, що в майбутньому він оновлюватиметься двічі на рік, пише видання 3dnews.

Видання зазначає, що 2,2 мільйона становлять менше ніж 1% із більш ніж 729 мільйонів заяв про порушення авторських прав, поданих у першій половині цього року. 99% їх виходять від Content ID, автоматизованого інструменту захисту авторських прав YouTube. Згідно зі звітом, у 60% випадків, коли користувачі заперечували скарги, справа була вирішена на їхню користь.

Користувачі YouTube давно скаржилися на Content ID, зазначаючи, що система працює надто агресивно, що призводить до втрати доходу. Скарги на порушення авторських прав можуть призвести до блокування відео, вимкнення звуку або перерахування доходів від реклами правовласнику. Компанія YouTube і сама визнає, що проблема потребує вирішення.

У 2019 році YouTube заявляла, що почула занепокоєння користувачів платформи та «вивчає покращення для забезпечення правильного балансу між правовласниками та творцями контенту». У новому звіті Google каже, що жодна система не ідеальна та акцентує на тому, що понад 60% суперечок щодо порушення авторських прав було вирішено на користь людини, яка завантажила відео.

Читайте також: Європейське космічне агентство виступило проти монополії Ілона Маска у космосі
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...