В Японії почалося антимонопольне розслідування щодо Apple і Google

54
1 хвилина
В Японії почалося антимонопольне розслідування щодо Apple і Google
Стало відомо про намір японського уряду провести антимонопольне розслідування відносно компаній Apple і Google. Влада планує детально вивчити механізми взаємодії американських компаній з місцевими виробниками смартфонів і програмного забезпечення. У разі виявлення будь-яких порушень уряд посилить антимонопольне законодавство, повідомляє 3dnews.

Урядова комісія, що складається з офіційних осіб і незалежних експертів, почне перевірку діяльності Apple та Google вже в цьому місяці. Передбачається, що американські компанії стримують конкуренцію на ринку мобільного програмного забезпечення, використовуючи для цього своє домінантне становище і змушуючи виробників пристроїв встановлювати додатки Apple і Google в якості використовуваних за замовчуванням інструментів. Джерело зазначає, що частка операційних систем Android і iOS на японському ринку складає понад 90%. Результатом цієї перевірки може стати посилення антимонопольного законодавства в країні.

Варто відзначити, що за останній час антимонопольні розслідування проти Apple і Google регулярно проводяться в різних країнах світу. В рамках одного з недавніх подібних розслідувань у Франції Google довелося виплатити близько $270 млн штрафу, а також взяти на себе зобов'язання по більш тісній взаємодії з місцевими рекламодавцями. Американська компанія звинувачувалася у використанні домінуючого положення на ринку онлайн-реклами для обмеження конкуренції.

Читайте також: McDonald's став жертвою хакерської атаки
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...