В Австралії встановлять «чорну скриньку Землі» на випадок загибелі людства

129
1 хвилина
В Австралії встановлять «чорну скриньку Землі» на випадок загибелі людства
На австралійському острові Тасманія до кінця 2022 встановлять «чорний ящик Землі». Він автоматично фіксуватиме інформацію про діяльність людства на випадок глобальної кліматичної катастрофи. Про це пише видання 808.media.

Пристрій — моноліт розміром 10×4×3 метри зі сталі товщиною 7.5 сантиметра. Місце для встановлення вибрали через практично повну відсутність сейсмічної активності, а також з урахуванням місцевої стабільної політичної ситуації.

Проєкт є повністю некомерційним. Його реалізацією займаються дослідники з Університету Тасманії разом із компаніями Glue Society та Clemenger BBDO. Усередині встановлять накопичувачі, а забезпечать живлення сонячні панелі на даху.

За задумом, «чорна скринька» завантажуватиме з інтернету дані про температуру землі та води, рівень вуглекислого газу в атмосфері, вимирання видів, а також іншу інформацію, пов'язану зі зміною клімату. Також під запис піде контекст — важливі заголовки газет, повідомлення в соцмережах та новини про ключові події.

Пам'яті, за попередніми розрахунками, вистачить на найближчі 50 років, але фахівці вже гадають над збільшенням об'єму в майбутньому. Вчені вважають, що їхній проєкт у разі катастрофи допоможе майбутнім мешканцям Землі зрозуміти причини того, що сталося.

Читайте також: 3 з 4 дівчат отримували фотографії інтимного характеру у соцмережах
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...