Українцям хочуть видавати разом з паспортом офіційну електронну пошту

323
1 хвилина
Українцям хочуть видавати разом з паспортом офіційну електронну пошту
Громадянам України хочуть видавати разом з паспортом офіційну електронну пошту. Про це йдеться у законопроєкті №3860 на сайті ВРУ.

Згідно з законом, під час оформлення паспорта громадянина України вперше особі автоматично надають офіційну електронну адресу та забезпечують доступ до неї. Крім того, адресу присвоюють під час оформлення обміну внутрішнього паспорта або за умови подання людиною заяви щодо присвоєння такої адреси.

Зокрема, українець зможе отримати електронну адресу через Єдиний портал державних послуг «Дія».

«Листи та/або повідомлення, надіслані на офіційну електронну адресу, вважатимуться такими, що надіслані та офіційно вручені та не потребуватимуть додаткового документального підтвердження їх направлення, тощо», — йдеться в законопроєкті.

Автори поясюють, що електронна пошта складатиметься з ідентифікатора, позначки @ та доменного імені. Ідентифікатором для юридичних осіб пропонують визначити код згідно з ЄДР, для фізичних осіб-підприємців - реєстраційний номер облікової картки платників податків.

Також офіційні електронні адреси пропонують реєструвати в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань та в Єдиному державному демографічному реєстрі.

Законопроєкт передбачає використання учасниками судового процесу, адвокатами, приватними виконавцями, арбітражними керуючими та судовими експертами офіційних електронних адрес.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...