У WhatsApp з’явиться нова функція – повідомлення, що зникають через 7 днів

201
1 хвилина
У WhatsApp з’явиться нова функція – повідомлення, що зникають через 7 днів
Месенджер WhatsApp, що належить Facebook, представив функцію «зникаючих повідомлень», яка стирає розмови з телефону відправника і одержувача через сім днів. Сервіс, у якого 2 млрд користувачів по всьому світу, заявив, що ця нова функція допоможе зберегти конфіденційність чатів.

Опція з'явиться у користувачів WhatsApp до кінця листопада.

Функцію можна увімкнути в налаштуваннях. Це може зробити будь-який учасник особистого листування, в групових чатах – адмін. Повідомлення, які відправлялися до підключення функції, видалятися не будуть.

У WhatsApp пояснили, що тиждень – це оптимальний термін, протягом якого можна освіжити в пам'яті попередню переписку і зберегти необхідну інформацію, наприклад, список покупок або адресу магазина. Потім непотрібні повідомлення зникнуть.

Користувачі можуть переслати «зникаюче» повідомлення, скопіювати текст і зробити знімок екрана до того, як повідомлення видалиться, додала компанія.

Якщо користувач перешле «зникаюче повідомлення» в чат, в якому ця функція відключена, в цьому чаті воно не зникне. «Зникаюче» повідомлення також залишиться в чаті, якщо інший користувач відповів на нього.

Читайте також: Apple анонсувала ще одну презентацію в листопаді
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...