У Uber озвучили чистий дохід в Україні за минулий рік

903
1 хвилина
У Uber озвучили чистий дохід в Україні за минулий рік
Дочірня компанія Uber в Україні заробила 140 млн гривень чистого доходу за 2019 рік. Про це в інтерв'ю Liga.net розповів керівник з розвитку Uber в країнах Центральної та Східної Європи Георгій Соколянський.

Соколянський зазначив, що дохід Uber в Україні визначається за спеціальними правилами трансфертного ціноутворення Податкового кодексу.

У той же час в компанії додали, що українці більш чутливі до ціни поїздки, ніж користувачі з сусідніх країн з більш високими середніми доходами. Середній чек поїздки в Uber становить 100−120 грн в Києві і 80−100 грн у регіонах. Середня дальність поїздки також вища в Києві — 10 км проти 6 км в інших містах.

Також, з посиланням на дані аналітичної компанії AppAnnie, Соколянський заявив, що в березні 2020 року у додатка Uber було 3,7 млн активних сесій в Україні. За словами Соколянського, у конкурентів з Uklon — 2,6 млн, а з Bolt — 1,7 млн.

Також у компанії додали, що через рік після запуску сервісу Uber Shuttle в Києві «на нього розраховують» близько 50 тис. користувачів. Найпопулярніший маршрут сервісу Позняки — Центр — Дорогожицька. Операторами автобусів виступають автопарки, ліцензовані для внутрішніх пасажирських перевезень.

  • Коментарі
Завантаження коментарів ...