У США перевірять угоду Zoom і Five9

32
2 хвилини
У США перевірять угоду Zoom і Five9
Стало відомо, що міжвідомчий комітет Team Telecom під керівництвом Міністерства Юстиції США почав вивчення угоди з купівлі сервісом відеоконференцій Zoom провайдера хмарних послуг Five9 за майже $15 млрд. Мета розслідування полягає в оцінці загрози національній безпеці, яка може бути викликана зв'язками Zoom з Китаєм. Про це повідомляє видання 3dnews.

Згідно з наявними даними, минулого місяця Мін'юст США попросив Федеральну комісія зі зв'язку США (FCC) відкласти розгляд угоди між Zoom і Five9 до тих пір, поки розслідування Team Telecom не буде завершеним. В результаті угода була припинена на невизначений термін.

«Покупка Five9 вимагає певних дозволів регуляційних органів у сфері телекомунікацій. Ми подали заявки в різні регуляційні органи, і процеси їх затвердження тривають, як і очікувалося», — прокоментував дане питання прессекретар Zoom. Він також зазначив, що компанія розраховує отримати схвалення регуляторів в першій половині наступного року.

Представники Five9, Мін'юсту США і FCC відмовилися коментувати дане питання.

Джерело зазначає, що уряд США веде роботу з посилення контролю за зв'язками компанії Zoom з Китаєм. Зараз різні американські відомства проводять кілька розслідувань щодо Zoom, в рамках яких ведеться оцінка зв'язку сервісу відеоконференцій з китайською владою. Що стосується Five9, то компанія має дозвіл FCC на виконання функцій універсально оператора зв'язку, який займається з'єднанням внутрішніх і закордонних мереж. Саме це дозвіл і став причиною, через яку Мін'юст і Team Telecom висловили стурбованість і вирішили ініціювати власне розслідування.

Читайте також: У WhatsApp додали можливість скаржитися на окремі повідомлення в чатах
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...