У соцмережі Clubhouse стався витік даних

98
1 хвилина
У соцмережі Clubhouse стався витік даних
У соцмережі Clubhouse підтвердили, що стався витік аудіорозмов із декількох «кімнат» соцмережі. Одному користувачу вдалося отримати доступ відразу до декількох кімнат та транслювати стрім на сторонній сайт, пише hromadske. 

Як повідомляє Bloomberg, першою про інцидент заявила Стенфордська інтернет-обсерваторія. Там кажуть, що витік даних не був хакерським. Натомість в обсерваторії вважають, що користувач зумів порушити умови користування Clubhouse.

Експерт із кібербезпеки Роберт Поттер також заявив, що стався саме витік, а не злив даних. Оскільки останнє поняття передбачає навмисний злам системи для викрадення даних.

За його словами інцидент стався через те, що користувач зумів одночасно під'єднатися до декількох чатів, потім він зміг передавати аудіорозмову на свій сайт, а також поділитися своїм логіном і паролем.

У Clubhouse теж підтвердили витік даних. Там заявили, що назавжди заблокували користувача причетного до інциденту. У соцмережі також пообіцяли посилити правила безпеки, але не пояснили, які саме.

У виданні наголошують, що витік даних стався після того, як представники Clubhouse запевнили, що дані користувачів добре захищені та їх не зможуть викрасти хакери.

Читайте також: «Укрпошта» в 2021 році оцифрує 100% послуг — Криклій
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...