У роботі корпоративного месенджера Slack стався масштабний збій

30
1 хвилина
У роботі корпоративного месенджера Slack стався масштабний збій
У роботі корпоративного месенджера Slack вчора відбулися масштабні проблеми. Користувачі сервісу повідомляли про труднощі з доступом до платформи, надсиланням та отриманням повідомлень. Про це пише видання 3dnews.

У соціальних мережах поширені скарги на тривалий час завантаження робочих чатів, неможливість перегляду тем та надсилання повідомлень. Ймовірно, проблеми пов'язані з проблемами у хмарної платформи Amazon Web Services.

Slack визнала проблеми у своєму офіційному Twitter-акаунті. Компанія вибачилася за збій та пообіцяла повідомити користувачів, коли роботу сервісу буде повністю відновлено. Пізніше Slack заявила, що ситуація покращилася і запропонувала перезавантажити додаток.

Компанія вказує, що проблеми почалися о 17:25 за київським часом. Slack заявляє, що технічні фахівці компанії знають про неполадки та працюють над їх усуненням.

У 2021 році у роботі Slack стався аналогічний масштабний збій. Четвертого січня минулого року користувачі Slack з усього світу також скаржилися на те, що не можуть отримати доступ до сервісу. Тоді на усунення неполадок знадобилося трохи більше ніж чотири години.

Читайте також: LG Electronics припиняє випуск сонячних панелей
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...