У Мінцифрі анонсували запуск нових продуктів у квітні

85
1 хвилина
У Мінцифрі анонсували запуск нових продуктів у квітні
У квітні поточного року на Diia Summit запустять низку нових цифрових продуктів в Дії, зокрема, «Дію ID» та електронний лікарняний. Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у Telegram.

Зазначається, що сервіс «Дія ID» дозволить отримати електронний підпис за декілька кліків. Завдяки цьому українці зможуть підписувати документи завдяки смартфону, а також отримувати адміністративні та фінансові послуги онлайн.

Крім того, Федоров анонсував запуск сервісу зміни місця реєстрації проживання онлайн. Відповідна постанова для впровадження експериментального проєкту була прийнята ще наприкінці 2020 року.

У квітні мають запрацювати й будівельні онлайн-послуги, які дозволять розпочинати будівельні роботи та вводити в експлуатацію об’єкти класу СС2 та СС3. Також очікується запровадження автоматичної реєстрації бізнесу, для чого готуються відповідні зміни до законодавства.

Водночас паперові лікарняні мають замінити на електронні листки непрацездатності й перевести в «Дію» послуги кабінету платника податків.

Читайте також: Apple працює над гарнітурою доповненої реальності
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...