У додатку Дія з’явиться електронний підпис

190
1 хвилина
У додатку Дія з’явиться електронний підпис
Кабінет Міністрів на засіданні 2 вересня схвалив впровадження експериментального проекту віддаленої електронного підпису в мобільному додатку Дія.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства цифрової трансформації.

У міністерстві відзначили, що експеримент передбачає можливість віддаленої ідентифікації громадян через додаток Дія для отримання кваліфікованої електронного підпису Смарт-Дія.

Повідомляється, що віддалена ідентифікація користувачів для формування першого кваліфікованого сертифіката буде здійснюватися на основі даних з Єдиного державного демографічного реєстру та єдиної інформаційної системи МВС, а також за допомогою технології розпізнавання особи FaceID.

Протягом 6 місяців ці дані будуть використовуватися для формування короткострокового ключа електронного підпису (КЕП). По закінченню цього терміну користувач буде проходити ідентифікацію через додаток заново. Підтверджувати запит на формування короткострокового КЕП в Дія будуть за допомогою технології розпізнавання особи.

Кількість потенційних користувачів кваліфікованого електронного підпису Смарт-Дія в Мінцифри оцінюють у 8 млн осіб, які є власниками біометричних закордонних паспортів та паспортів громадянина України у формі ID-карти і користуються смартфонами з NFC-модулем.

Читайте також: В Україні планують стимулювати розвиток електротранспорту
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...