Цукерберг оголосив, що продовжить блокувати акаунти Трампа

21
2 хвилини
Цукерберг оголосив, що продовжить блокувати акаунти Трампа
Марк Цукерберг повідомив, що продовжує на невизначений час блокувати аккаунти президента Дональда Трампа в Facebook та в Instagram, передає Інтерфакс. Відразу після початку заворушень у Вашингтоні Трампу закрили доступ в його акаунти на 24 години.

«Шокуючі події останньої доби ясно показують, що президент Дональд Трамп має намір використовувати решту днів свого терміну для підриву мирного і законного переходу влади до його обраного наступника Джо Байдена», – написав Цукерберг.

Після того, як Конгрес підтвердив перемогу Байдена, пріоритетом для всієї країни на час до інавгурації і перші дні після 20 січня має стати прагнення, щоб цей період пройшов мирно і відповідно до закону, вважає засновник Facebook.

Він нагадав, що адміністрація соцмережі дозволяла Трампу використовувати цей майданчик до тих пір, поки його пости відповідали правилам Facebook, час від часу прибираючи окремі публікації.

«Ми це робили, тому що вважаємо, що громадськість має право на доступ до якомога ширшого спектру політичних заяв, навіть якщо ці заяви сумнівні. Але нинішня ситуація зовсім інша, тут мова йде про використання нашої платформи для провокації насильницького заколоту проти демократично обраної влади, – заявив Цукерберг. – Ми вважаємо, що ризики, які з'являться, якщо президенту дозволять продовжити використовувати наш сервіс, в цей період просто занадто високі».

Доступ Трампу до власних акаунтів заборонено на невизначений термін, щонайменше до завершення мирної передачі влади в США, сказав Цукерберг.

Крім Facebook, аккаунт президента заблокував і Twitter. Сервіс мікроблогів повідомляв, що доступ Трампу до платформи закритий на 12 годин, але потім від нього чекають видалення постів, які порушують правила сервісу, інакше блокування буде продовжено.

Читайте також: Акаунти Трампа у Twitter, Facebook та Instagram заблокували на тлі масових протестів у Вашингтоні
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...