Telegram-канал Nexta влада Білорусі визнала екстремістським

276
2 хвилини
Telegram-канал Nexta влада Білорусі визнала екстремістським
Центральний районний суд Мінська визнав Telegram-канал NEXTA Live і логотип NEXTA екстремістськими матеріалами, повідомляє TUT.BY з посиланням на прес-службу суду.

Рішення було прийнято «у зв'язку з вмістом інформаційної продукції (відеороликів, закликів і публікацій як від імені самої редакції каналу, так і підписників) з ознаками екстремістської діяльності», пише агентство. На думку суду, публікації Nexta містили публічні заклики до здійснення масових заворушень і допомагали в їх організації.

Справа була розглянута за заявою Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією МВС Білорусі, уточнює видання. Міністерство інформації повинно включити Telegram-канал і його логотип в список екстремістських матеріалів, вжити заходів щодо обмеження доступу до ресурсів, що містить аналогічні найменування, і їх поширенню на території Білорусі, йдеться в рішенні суду.

МВС Білорусії заявило, що розміщення інформації з логотипом Nexta, а також репости публікацій каналу будуть переслідуватися в адміністративному порядку.

«Відтепер опублікування або розміщення, в тому числі способом перепосту, інформації з логотипом «NEXTA» або з NEXTA-Live тягне за собою адміністративну відповідальність за розповсюдження, виготовлення, зберігання, перевезення інформаційної продукції, що містить заклики до екстремістської діяльності або пропагує таку діяльність», – заявили в міністерстві.

Адміністратори Telegram-каналу заявили, що проведуть ребрендинг NEXTA, зазначивши, що рішення суду не поширюється на інші канали проекту: новинний NEXTA і сатиричний LUXTA.

Після рішення суду Telegram-канал Nexta у вівторок, 20 жовтня, змінив свою назву на Hexta.

Читайте також: Понад 40% компаній у світі повідомили про плани скорочень через нові технології
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...