США ще більше обмежили доступ Huawei до американських технологій

473
1 хвилина
США ще більше обмежили доступ Huawei до американських технологій
Адміністрація Трампа вважає китайського телекомунікаційного гіганта Huawei підрозділом Комуністичної партії Китаю зі спостереження. Адміністрація президента США вжила заходів щодо захисту національної безпеки США, конфіденційності громадян і цілісності нашої інфраструктури 5G від зловмисного впливу Пекіна, заявили в понеділок в Державному департаменті.

Державний департамент рішуче підтримує рішення Міністерства торгівлі, яке не дозволить Huawei обійти законодавство США за допомогою альтернативного виробництва чіпів і надання готових чіпів (OTS), вироблених з інструментами, придбаними в Сполучених Штатах. Цей захід послідував за розширенням Правила прямого виробництва в травні, від якого Huawei постійно намагалася ухилитися.

Міністерство торгівлі також додало 38 філій Huawei у свій список організацій, яким заборонено отримувати певні чутливі технології.

Сполучені Штати надали постраждалим компаніям і особам, в першу чергу клієнтам Huawei, достатньо часу для виявлення і переходу на інші джерела обладнання, програмного забезпечення і технологій.

Міністерство юстиції пред'явило Huawei звинувачення в крадіжці американських технологій, змові, банківському шахрайстві, рекеті та наданні допомоги Ірану в ухиленні від санкцій, серед інших звинувачень.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...