Spotify звинуватила Apple в неконкурентній поведінці через підписку на Apple One

478
1 хвилина
Spotify звинуватила Apple в неконкурентній поведінці через підписку на Apple One
Музичний сервіс Spotify заявив, що Apple, випустивши єдиний пакет підписок на свої сервіси Apple One, зловживає домінуючим становищем на ринку, пише The Verge, на який посилається vc.ru.

Компанія заявила виданню, що Apple зловживає домінуючим становищем на ринку і поводиться нечесно щодо конкурентів, спонукаючи покупців робити вибір на користь своїх продуктів.

«Ми просимо антимонопольні органи оперативно припинити антиконкурентну поведінку Apple. Якщо цього не відбудеться, співтовариство розробників зазнає невиправної шкоди, а загальна свобода: слухати, вчитися, творити, спілкуватися – буде поставлена під загрозу», – заявили в Spotify.

Apple, звичайно, може активно просувати свою пакетну пропозицію, тому ситуація, в якій хтось вибере Apple Music, а не Spotify, виглядає «ледь правдоподібною», зазначає The Verge.

В Apple вважають, що у користувачів, як і раніше, є можливість «відкривати альтернативи і насолоджуватися ними», вказує видання.

15 вересня Apple представила єдину підписку на свої сервіси Apple One. У неї ввійдуть Apple Music, Apple TV, Apple Arcade, Apple News та інші сервіси за фіксованою ціною.

Читайте також: Apple посилила правила для розробників і власників додатків
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...