SpaceX погодилась запустити в космос український супутник

880
1 хвилина
SpaceX погодилась запустити в космос український супутник
Аерокосмічна компанія SpaceX готова вивести на орбіту український супутник «Січ». Коштуватиме це близько мільйона доларів, заявив народний депутат «Слуги Народу», голова парламентського комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха.

Про це він написав у Facebook, пише hromadske.

За його словами, минулого тижня члени комітету разом з представниками Державного космічного агентства завершили черговий етап переговорів зі SpaceX.

«Зараз ми можемо говорити про те, що умови контракту попередньо узгоджені і в України відтепер є можливість підписати договір на пускові послуги з легендарною американською компанією», — запевняє Наталуха.

Також нардеп розповів, що ціна контракту — 1 мільйон доларів, і це «у вісім разів нижче за ту ціну, яка була запланована від самого початку».

«Далі — головний виконавець проєкту, КБ "Південне", може вже до кінця цього тижня підписати контракт, Міністерство стратегічної промисловості має підготувати всі необхідні документи для авансування і сфокусуватися на остаточному вирішенні тих технічних проблем, які ще лишилися для запуску», — резюмував він.

Читайте також: WhatsApp запустив голосові і відеодзвінки в десктопній версії додатка
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...