SpaceX Ілона Маска вивела на орбіту супутник системи GPS

231
1 хвилина
SpaceX Ілона Маска вивела на орбіту супутник системи GPS
Компанія Ілона Маска (Elon Musk) знову запустила ракето-носій Falcon 9, який на цей раз доставив на орбіту Землі новий навігаційний супутник GPS III-03 Columbus, повідомив Gagadget.

Запуск ракети відбувся о 16:10 за місцевим часом (о 23:10 за київським часом) на космодромі в штаті Флорида. Замовником польоту виступили Військово-повітряні сили США. Перший ступінь Falcon 9, через дев'ять хвилин після старту, успішно сіла на плавучу платформу Just Read The Instructions в Атлантичному океані. Вона була розташована в 634 км від місця старту.

До речі, GPS III-03 Columbus — це вже третій супутник такого типу на орбіті Землі. Всього планується запустити 32. Вони будуть поступово замінять ті, які зараз забезпечують сигнал GPS по всій планеті. Третє покоління супутників відрізняється від попередніх версій підвищеною точністю позиціонування (до 1 метра), а також маневреністю і помехоустойчивостью.

Нагадаємо, раніше компанія SpaceX за допомогою ракети Falcon 9 відправила корабіль Crew Dragon з двома астронавтами до МКС.


  • Коментарі
Завантаження коментарів ...