Розробники розповіли про повернення Cyberpunk 2077 на PlayStation

80
1 хвилина
Розробники розповіли про повернення Cyberpunk 2077 на PlayStation
Творці Cyberpunk 2077 розповіли, що гра повернеться на PlayStation лише тоді, коли Sony вважатиме це доречним. Про це повідомляє польське видання Stockwatch.

Представники студії CD Projekt Red заявили, що знаходяться в постійному контакті з компанією Sony і підтримують дружні стосунки. Однак розробники не знають, коли їх остання гра буде знову доступна в магазині PlayStation.

«Рішення повернути Cyberpunk 2077 в PlayStation Store повністю належить Sony, і ми не знаємо, коли це станеться», — заявила директорка зі зв'язків з інвесторами CD Projekt Red Кароліна Гнась (Karolina Gnaś).

За словами Гнась, для повторної появи в PS Store тайтл повинен підходити під особливі технічні критерії. У студії зазначили, що Sony не розповідала їм про плани повернути Cyberpunk 2077 в свій магазин, проте представники компанії заявили, що останній патч для гри — «крок у правильному напрямку».

Велике оновлення для гри CD Projekt Red з'явилося в кінці березня. Про те, що Sony відкличе Cyberpunk 2077 зі свого магазину через низьку якість гри, стало відомо в кінці 2020 року.

Читайте також: В Instagram відтепер кожен користувач зможе приховувати лічильники лайків
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...