Реєстрацію ФОП на порталі Дія тимчасово зупинили

158
1 хвилина
Реєстрацію ФОП на порталі Дія тимчасово зупинили
На порталі Дія тимчасово зупинили приймання заяв з реєстрації ФОПів через необхідність доробити функціонал нового держреєстру.

Про це повідомляє прес-служба Дія в Telegram.

Приймання заяв зупинили, щоб вирішити проблему завантаженості реєстраторів і «вдосконалити отримання послуг». Повідомляється, що приймання заяв відновлять приблизно через тиждень — після доопрацювання функціоналу нового ЄДР.

У Міністерстві цифрової трансформації уточнили, що вже заповнені форми Дія передає реєстраторам, і після відновлення роботи порталу їх не доведеться заповнювати наново.

Нагадаємо, що про впровадження в промислову експлуатацію оновленого програмного забезпечення ЄДР та закінчення процесу міграції даних в оновлений ЄДР було оголошено увечері 11 серпня. До цього ПО реєстру останній раз оновлювалося понад 10 років тому — в 2007 році.

Однак, вже 17 серпня виявилося, що з оновленого реєстру зникли ПриватБанк і Нова Пошта. В ДП НАІС, яке займалося обслуговуванням реєстром Мін'юсту тоді заявили, що під час міграції «абсолютно всі компанії» були перенесені в новий ЄДР. Однак, спостерігалися проблеми «з відображенням результатів пошуку за деякими суб'єктами». Проблему обіцяли вирішити до кінця тижня.

Читайте також: Netflix дозволив без передплати переглядати 10 фільмів і серіалів
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...