ПриватБанк запустив біометричні термінали для оплати обличчям

1314
1 хвилина
ПриватБанк запустив біометричні термінали для оплати обличчям
Державний ПриватБанк запустив перші в Україні біометричні платіжні POS-термінали з технологією FacePay24, які дозволяють оплачувати покупки обличчям. Про це повідомляє пресслужба банку.

Повідомляється, що «оплата обличчям» вже доступна на 260 POS-терміналах Android PAX, мережа яких банк активно розширює в торгових точках країни. За словами керівника напряму обслуговування торгових підприємств ПриватБанку Євгена Васильцова, до кінця року кількість біометричних терміналів в Україні зросте до 7 тисяч.

Щоб отримати доступ до функції «оплати обличчям» користувачеві необхідно встановити на смартфон оновлений додаток Privat24 і активувати оплату FacePay24. Потім слід зробити три Селфі з різних ракурсів і прив'язати до свого обличчя обрану банківську карту.

Для «оплати обличчям» в POS-терміналах Android PAX, потрібно після введення суми на терміналі вибрати оплату особою, подивитися в фронтальну камеру терміналу і натиснути кнопку «оплатити». Купівля буде оплачена після підтвердження операції пін-кодом обраної карти.

У банку уточнили, що FacePay24 використовує одну з провідних в світі систем автоматичного розпізнавання осіб Amazon Rekognition. Технологія забезпечує повну безпеку персональних даних клієнтів, включаючи технічний і фізичний контроль, шифрування даних при зберіганні і передачі, відзначили в ПриватБанку.
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...