Онлайн-богослужіння на Великдень подивилися понад 9 млн українців

278
1 хвилина
Онлайн-богослужіння на Великдень подивилися понад 9 млн українців
На Великдень 19 квітня на національних каналах прямі ефіри богослужінь подивилися понад 9 мільйонів людей.

Про це заявив голова комітету Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики Олександр Ткаченко в етері програми «Право на владу» на телеканалі «1+1».

«Зазвичай до храмів приходить близько 7 мільйонів людей. У цей день лише біля телеекранів національних каналів цей ефір з різних храмів подивилися більше 9 мільйонів людей», — сказав він.

Нагадаємо, у поліції раніше повідомили, що попри прохання не ходити на Великдень у храми, на богослужіння у церкви прийшли майже 130 тисяч людей.

Окрім того, як уточнив Ткаченко, українці ще дивилися прямі ефіри богослужінь у соціальних мережах і на регіональних телеканалах.

«Тобто ті, хто хотів провести цей день в храмі, власне, його провели, але онлайн. Це дозволило нам зекономити життя, здоров’я людей», — наголосив депутат.

Нагадаємо, за фактами порушень карантину під час Великодня поліція порушила 5 кримінальних справ, усі щодо порушень в храмах УПЦ Московського патріархату. Найбільш грубі порушення були у Почаївській лаврі (Тернопільщина) та у Святогірській (Донеччина).

У Почаїві це призвело до спалаху коронавірусу в місті, після чого його закрили на в’їзд і виїзд. Закрили і саму лавру.


Фото УНН.
За матеріалом hromadske.  • Коментарі
Завантаження коментарів ...