Нова програма на Apple Watch допоможе користувачам лікуватися від нічних кошмарів

458
1 хвилина
Нова програма на Apple Watch допоможе користувачам лікуватися від нічних кошмарів
Розумний годинник Apple Watch може стати ключем до вирішення проблем зі сном, пов'язаних з нічними кошмарами. FDA – Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів США – схвалило NightWare, додаток для Apple Watch.

Компанія стверджує, що NightWare допомагає лікуватися від кошмарів, які виникають як наслідок, наприклад, посттравматичного стресового розладу, пише HighTech.

Система використовує дані про рух тіла і частоту серцевих скорочень, одержані від смарт-годинника. На основі аналізу даних додаток визначає, коли користувачеві сниться кошмар. Коли система його розпізнає, годинник починає вібрувати, що викликає неповне пробудження. Це дозволяє перервати нічний кошмар, але зберегти сон користувача.

NightWare відпускається тільки за рецептом. У компанії підкреслили, що застосування програми – не заміна гарному лікування. Це частина ширшої стратегії, що включає в себе психотерапію і прийом призначених лікарем медикаментів.

FDA заявило, що дослідження показало кращу якість сну з використанням NightWare, ніж у контрольній групі. Користування програмою визнали «рішенням низького ризику», яке, однак, може допомогти, якщо існуючих методів лікування недостатньо.

Експерти відзначають, що така розробка натякає на появу в майбутньому нового покоління розумних годинників. Вони зможуть не тільки відстежувати сон, але й регулярно впливати на якість відпочинку користувача.

Читайте також: Apple зобов'яже розробників додатків повідомляти користувачам, які дані вони збирають
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...