Німецький суд визнав незаконним видалення расистських публікацій в Facebook

45
1 хвилина
Німецький суд визнав незаконним видалення расистських публікацій в Facebook
Верховний суд Німеччини ухвалив, що компанія Facebook діяла незаконно, видаляючи зі своєї платформи расистські публікації й блокуючи облікові записи їх авторів. Таке рішення прийнято на підставі того, що соціальна мережа попередньо не повідомила користувачів і не пояснила причину видалення контенту. Про це пише видання 3dnews.

Вочевидь, рішення німецького суду викличе дискусію про необхідність більш жорсткої модерації токсичного контенту. За думкою Reuters, винесений вердикт на користь неназваного позивача є дивним тому, що вилучені публікації явно порушують правила Facebook, адже вони забороняють розміщувати контент, який розпалює ненависть. Німецьке законодавство також забороняє публічну публікацію контенту, здатного дестабілізувати ситуацію і закликає до насильства щодо меншин.

Facebook висловив готовність переглянути своє рішення щодо публікацій, про які йшла мова в судовому розгляді. Згідно з наявними даними, вони пов'язані з ненависницькими висловлюваннями на адресу мусульман, які проживають на території Німеччини. «Ми категорично проти розпалювання ненависті, і ми маємо намір видаляти такий контент з Facebook», — заявив представник американської компанії.

Читайте також: PayPal запустить власний криптовалютний гаманець
  • Коментарі
Завантаження коментарів ...